Martyna & Maciej

Blue Beach
Ślub i wesele odbyło się w Sopocie w formie luźnej imprezy na plaży, podczas której tylko tort był elementem klasycznego wesela. Pierwszy raz w Sopocie ślub cywilny w plenerze odbył się właśnie w tym miejscu. Cały klimat dekoracji przyjęcia był połączeniem pampasów, niebieskiego i beżów, aby przenieść plażowy klimat również na salę.

Oceniają mnie pary

Zobacz, co mówią Młodzi 

o mojej pomocy…

Współpraca z Kingą to idealne rozwiązanie dla par, które tak jak my, planują wesele tysiące kilometrów od miejsca, w którym mieszkają.

W czasie pierwszego spotkania Kinga zaproponowała miejsce ślubu i wesela, które dokładnie wpasowało się, a nawet przerosło nasze oczekiwania. Potem wystarczyły tylko dwie wizyty w kraju – jedna by spróbować tort, druga, by wziąć ślub. Wszystkie pozostałe kwestie załatwiliśmy online, będąc w stałym kontakcie, zasypując Kingę pomysłami, które ona zamieniała w konkretne rozwiązania.
Dzięki jej sieci kontaktów i rekomendacji, wybraliśmy bez zbędnego zamieszania idealnych fotografów, dj-ejki, dekoratorkę, a nawet animatorki dla dzieci. Jako perfekcjoniści nie byliśmy najłatwiejszymi klientami, czepiając się każdego szczegółu, zmieniając koncepcje, kolory i czcionki, mimo tego wszystko wyszło idealnie, choć od pierwszej rozmowy z Kingą do wymarzonego ślubnego zdjęcia minęło mniej niż 6 miesięcy.

Martyna & Maciej

Napiszcie do mnie

Zorganizujmy wspólnie najpiękniejszy dzień Waszego życia.

Skontaktuj się ze mną + 48 600 065 438

Wedding Planner