Jestem po to aby słuchać tego jak chcecie, aby wyglądał Wasz dzień

Następnie wszystko to zrealizujemy w przyjemny sposób, abyście czuli się zaopiekowani i odciążeni od czasochłonnych przygotowań.

Odpowiem wam na pytanie

Dlaczego mielibyście współpracować właśnie ze mną skoro na rynku znajdziecie mnóstwo konsultantów ślubnych?

Poza tym, że mogę Wam obiecać zaapiekowanie podczas przygotowań oraz odciążenie od czasochłonnych kwestii organizacji wesela, krótko się przedstawię jak trafiłam do świata weddingu.

Może Was to zdziwi, ale z wykształcenia jestem prawnikiem. Zdrowy rozsądek podpowiadał by mieć konkretny zawód, więc wybrałam studia prawnicze w Poznaniu, choć zawsze ciągnęło mnie w stronę organizacji wydarzeń.

Po 5 latach ciężkiej pracy przy kodeksach szybko stwierdziłam, że jednak świat palestry to nie moja bajka i przeniosłam się do Warszawy by spróbować sił w agencji eventowej i tak to się zaczęło…

Doświadczenie z wielu branż

Zdobywałam doświadczenie pracując z cateringami, miejscami eventowymi, scenografami promując marki alkoholowe, modowe, deweloperski i wiele innych.

Znam doskonale eventowy backstage i wiem na co należy zwracać uwagę.

Zawarłam setki umów  z podwykonawcami, co bywało nieco prostsze ze względu na wyuczony zawód. Oczywiście nie są mi też obce kwestie techniczne, ustalane z osobami odpowiedzialnymi za nagłośnienie, oświetlenie czy scenografię.

Uwierzcie mi, że ilość godzin spędzonych na planowaniu i montażach jest chyba nie do policzenia.

Następnie pracowałam w dziale marketingu motoryzacyjnej marki luksusowej i odpowiadałam za różnego rodzaju eventy.

Poznałam tam tajniki „dopieszczania klientów” , a każdy najmniejszy detal organizacyjny miał ogromne znaczenie.

Poznałam tam tajniki „dopieszczania klientów” , a każdy najmniejszy detal organizacyjny miał ogromne znaczenie. Nadzorując agencję eventową, mogłam bardziej skupić się na myśleniu koncepcyjnym, a w końcu mniej czasu spędzałam na montażach. Ta praca sprawiła, że dokształciłam się w tematyce produktów luksusowych i tego jak traktować gości na najwyższym poziomie. Przy okazji nauczyłam się też grać w golfa – co lubię robić do dziś.

Z wielu względów jednak przeprowadziłam się z Warszawy nad polskie morze…

Z wielu względów jednak przeprowadziłam się z Warszawy nad polskie morze i teraz tutaj działam zawodowo i prywatnie, chociaż w zależności od miejsca przyjęcia odwiedzam często Poznań i Warszawę, bo te dwa miejsca poza Trójmiastem i okolicami są mi najbliższe jeśli chodzi o organizację ślubów i wesel.

Od ponad 6 lat skupiam się głównie na organizacji wesel w tym przede wszystkim międzynarodowych…

ale również pięknych ślubów polskich, które odbywają się w całej Polsce.

Wesela, które organizuje zawsze robię słuchając Was, pomysłów, tego co czujecie. Myślę, że jest wiele świetnych organizatorów, ale empatia to coś czego nie da się wyuczyć. Będziecie otoczeni opieką i odciążeni w czasochłonnych kwestiach poszukiwań podwykonawców i wielu innych związanych z przygotowaniem.

Dla mnie najważniejsze jest to byście czuli, że jesteście w dobrych rękach i mieli po prostu święty spokój a potem piękne wspomnienia

Opinie

Jak postrzegają współpracę ze mną pary, którym pomogłam w ich dniu?

Wszystko się udało, absolutnie wszystko. Do wszystkich przyszłych par młodych: rezerwujcie Kingę póki jeszcze jest wolna!!!

Agnieszka&Jakub

Polecam Kingę z całego mojego serca i mojego męża i naszego synka i wszystkich naszych polskich i niemieckich gości ♥️♥️

Larysa&Holger

Gdyby nie Kinga, to nie wiem jakby wyglądał nasz ślub i wesele. Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy ile jest tematów do ogarnięcia i o ilu byśmy nawet nie pomyśleli.

Carolina&Michał

Była wspaniale, wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy.

Weronika&Damian

Polecam Kingę z całego serca! Niesamowite doświadczenie i zaangażowanie jakby organizowała własne wesele.

Marta&Sławek

Terminowość, profesjonalizm, pełna motywacja, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów są cechami wyróżniającymi pracę z panią Kingą.

Robert Schulze Country Manager Polska Zalando SE

Jeżeli wesele to tylko z Kingą. Świetna komunikacja, pełen profesjonalizm, wielka empatia oraz bardzo przydatne porady.

Justyna&Wojtek

Napiszcie do mnie

Zorganizujmy wspólnie najpiękniejszy dzień Waszego życia.

Skontaktuj się ze mną + 48 600 065 438

Wedding Planner