Larysa & Holger

Ślub niemieckiej pary, która marzyła o ceremonii z widokiem na sopockie molo, odzwierciedlał ich miłość do podróży. Ten motyw został subtelnie wpleciony zarówno w papeterię, jak i elementy dekoracji, gdzie dominował delikatny róż. Wszystkie upominki dla gości były oryginalnymi produktami regionalnymi z ośmiu różnych krajów, a na torcie umieszczono mapę, prezentującą Niemcy i Polskę. Całe wydarzenie odbywało się dwujęzycznie, zarówno po niemiecku, jak i po polsku.

Oceniają mnie pary

Zobacz, co mówią Młodzi 

o mojej pomocy…

Kinga Białk z firmy weselnesprawy weddings
– to weddingplanerka z prawdziwego zdarzenia.

Praca z Kingą nad moim weselem od początku była nie tylko profesjonalna, ale i tez super miła i serdeczna. Myślę, ze jeżeli się pracuje nad takim ważnym dniem jak swoim własnym ślubem to powinna się zgadzać chemia od A do Z. Panna Młoda powinna się czuć komfortowo w komunikacji z Wedding plannerem. I tak właśnie było zawsze z Kinga. Może i przez to ze się czułam tak komfortowo, komunikowałam do Kingi wszystkie moje wymagania i życzenia. 

Kinga sobie ze wszystkim bardzo dobrze poradziła. Na przykład była wstanie z dnia na dzień „na ostatni dzwonek” załatwić super fajną dodatkową fryzjerkę która czesała moich gości. Wszyscy byli zachwyceni. Ogólnie trzeba powiedzieć ze Kinga ma ogromne znajomosci do podwykonawców z każdej branży czy to fotograf, wideograf, wodzirej, dekoratorka, fryzjerka, cukiernia,….Cały wybór był po prostu ekstra.

Kinga o wszystko pięknie zadbała.. Każdą radę którą dała było po prostu złoto. Wszystko się sprawdziło. Dla nas dzień ślubu był perfekcyjny i nikt by tak nie zadbał o to jak Ty Kinga. Bardzo ci dziękuje za twoją jakość. Wiem ze jestem wymagająca i bardzo dokładna, ale ty po prostu ze wszystkim sobie niesamowicie poradziłaś. I to ze w dzień ślubu ubrałaś sukienkę w kolorze mojej dekoracji tym mnie naprawdę zaskoczyłaś. W Niemczech mówimy ze to była „czereśnia na torcie”.

Jeszcze raz dziękuje bardzo za naszą współpracę i mam nadzieje ze będzie jeszcze następna okazja organizacji innej imprezy 

Larysa & Holger

Napiszcie do mnie

Zorganizujmy wspólnie najpiękniejszy dzień Waszego życia.

Skontaktuj się ze mną + 48 600 065 438

Wedding Planner