Becky & Seamus

Old Gdańsk with a modern twist
Kiedy Brytyjka poznaje Irlandczyka pod fontanną Neptuna i zakochują się w sobie, to gdzie powinno odbyć się wesele? Oczywiście w centrum Gdańska. Znalazłam idealne miejsce na ceremonię i wesele, tuż obok fontanny, a wszystko uzupełniliśmy motywami Starego Miasta w całej rozbudowanej papeterii ślubnej zaprojektowanej przez Pannę Młodą. Od pięknych grafik na stołach po mapę miasta jako księgę gości. Głównym kolorem przyjęcia był czerń ocieplona beżowymi kwiatami oraz elementami pampasów. Całe wydarzenie odbywało się tylko w języku angielskim.

Oceniają mnie pary

Zobacz, co mówią Młodzi 

o mojej pomocy…

Mój mąż i ja poznaliśmy się kilka lat temu w Gdańsku i wiedzieliśmy, że chcemy się tam pobrać, ponieważ to nasze ulubione miejsce

Nikt z nas nie pochodzi z Polski, mieliśmy na początku pewne obawy dotyczące tego, jak to będzie działać – aż do momentu, gdy poznaliśmy Kingę! Kinga zorganizowała większość ślubu na odległość i sprawiła, że całe doświadczenie planowania było łatwe i przyjemne.

Od dnia, w którym poznaliśmy Kingę, była najbardziej pozytywną, pracowitą i życzliwą osobą, jesteśmy tak bardzo szczęśliwi, że zaufaliśmy jej naszym ślubem! Poświęciła nam wiele czasu, aby zrozumieć nas i to, co byśmy chcieli, a także naszą relację!

Po kilku wizytach w Gdańsku i ciężkiej pracy Kinga znalazła dla nas PERFEKCYJNE miejsce na ceremonię i przyjęcie – gdzieś, o czym nawet nie myśleliśmy, że możliwe jest wesele.

Kinga naprawdę ma niesamowite oko do doświadczenia i detali, wiedzieliśmy od samego początku, jak chcemy, aby ślub wyglądał i czuł się, a Kinga sprawiła, że cała magia się stała i udzieliła swojej ekspertycznej rady. Zapoznała nas z niesamowitymi dostawcami, którzy zapewnili niesamowite usługi na ślub!

Nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni i szczęśliwi z tego ślubu, to były najlepsze dni naszego życia!

Wszyscy nasi przyjaciele i rodzina powiedzieli nam, że to był najlepszy ślub, na jakim byli, Kinga zabrała nam wszystkie stresy i obawy, a my mogliśmy po prostu cieszyć się dniem z przyjaciółmi i rodziną. Nic nie było zbyt trudne, co naprawdę pozwoliło nam się zrelaksować. Każdy detal był piękny, naprawdę.

Jesteśmy tak wdzięczni Kingi za wspaniałe doświadczenie, nawet naprawdę cieszyliśmy się, spędzając czas z nią w trakcie planowania, ponieważ jest naprawdę taką miłą osobą! Chcielibyśmy ją zobaczyć ponownie podczas naszej kolejnej wizyty w Gdańsku!

Nie mielibyśmy żadnych wahnięć, polecając Kingę. Jeśli wybierzesz Kingę jako swoją planerkę, bądź przygotowany na niesamowity ślub!

Becky & Seamus

Napiszcie do mnie

Zorganizujmy wspólnie najpiękniejszy dzień Waszego życia.

Skontaktuj się ze mną + 48 600 065 438

Wedding Planner