Aga & Jakub

Fern& Greenery

Para mieszkająca w Szwecji pragnęła, aby ich ślub był po prostu przyjęciem dla przyjaciół, pozbawionym wszystkich standardowych elementów weselnych. Dlatego nie zorganizowano pierwszego tańca, nie było tortu ani oczepin. Zamiast tego, goście mieli okazję uczestniczyć w integracyjnych zabawach na świeżym powietrzu, podczas których wszyscy świetnie się bawili. DJ zapewnił klubową muzykę zamiast tradycyjnej weselnej.

Ceremonia odbyła się na świeżym powietrzu, pod pięknym starym drzewem. Dekoracja sali była w całości oparta na motywie paproci i dzikiej zieleni. Ze względu na międzynarodowych gości całe przyjęcia obywało się w dwóch językach

Oceniają mnie pary

Zobacz, co mówią Młodzi 

o mojej pomocy…

Kinga to dziewczyna złoto
– nie mam pojęcia co byśmy bez niej zrobili.

Zajęła się wszystkim od samego początku. Po wstępnej rozmowie i otrzymaniu raczej zwięzłego opisu naszej wizji zaczęła działać od razu. Pociagnęła temat tak, że nie tylko nie musieliśmy się o nic martwić ale też co rusz byliśmy pozytywnie zaskakiwani pomysłami i ulepszeniami które proponowała.

Wszystko sie udało, absolutnie wszystko. Jej obecność w dniu ślubu też była nieoceniona – o sprawy organizacyjne nie stresowaliśmy się ani trochę (nie wiem jak ona to robi ale w trakcie imprezy miałam wrażenie że jest w kilku miejscach jednocześnie). Do wszystkich przyszłych par młodych: rezerwujcie Kingę póki jeszcze jest wolna!!!

Aga & Jakub

Napiszcie do mnie

Zorganizujmy wspólnie najpiękniejszy dzień Waszego życia.

Skontaktuj się ze mną + 48 600 065 438

Wedding Planner