Konsultant ślubny Gdańsk

Jesteś z Gdańska i marzysz o wyjątkowym ślubie? Pomogę zorganizować go na najwyższym poziomie.

Posiadam ogromne doświadczenie w organizacji ślubów w Gdańsku robiąc to od ponad 10 lat.


Masz pytania ? Porozmawiajmy 

tel. 600 065 438 lub napisz kontakt@weselnesprawy.com

Zobacz nasze rekomendacje

konsultant ślubny Gdańsk

Kinga Białk z firmy weselnesprawy weddings – to weddingplanerka z prawdziwego zdarzenia.

Praca z Kingą nad moim weselem od początku była nie tylko profesjonalna, ale i tez super miła i serdeczna.

Myślę, ze jeżeli się pracuje nad takim ważnym dniem jak swoim własnym ślubem to powinna się zgadzać chemia od A do Z. Panna Młoda powinna się czuć komfortowo w komunikacji z Wedding plannerem. I tak właśnie było zawsze z Kinga. Może i przez to ze się czułam tak komfortowo, komunikowałam do Kingi wszystkie moje wymagania i życzenia. 

Kinga sobie ze wszystkim bardzo dobrze poradziła. Na przykład była wstanie z dnia na dzień „na ostatni dzwonek” załatwić super fajną dodatkową fryzjerkę która czesała moich gości. Wszyscy byli zachwyceni. Ogólnie trzeba powiedzieć ze Kinga ma ogromne znajomości do podwykonawców z każdej branży czy to fotograf, wideograf, wodzirej, dekoratorka, fryzjerka, cukiernia,….Cały wybór był po prostu ekstra.

Kinga o wszystko pięknie zadbała.. Każdą radę którą dała było po prostu złoto. Wszystko się sprawdziło. 

Dla nas dzień ślubu był perfekcyjny i nikt by tak nie zadbał o to jak Ty Kinga. Bardzo ci dziękuje za twoją jakość. Wiem ze jestem wymagająca i bardzo dokładna, ale ty po prostu ze wszystkim sobie niesamowicie poradziłaś. I to ze w dzień ślubu ubrałaś sukienkę w kolorze mojej dekoracji tym mnie naprawdę zaskoczyłaś. W Niemczech mówimy ze to była „czereśnia na torcie” .

Jeszcze raz dziękuje bardzo za naszą współpracę i mam nadzieje ze będzie jeszcze następna okazja organizacji innej imprezy 

Polecam Kingę z całego mojego serca i mojego męża i naszego synka i wszystkich naszych polskich i niemieckich gości ♥️♥️

Larysa&Holger


konsultanci ślubni Gdańsk

Nie wiem od czego zacząć! Kinga to dziewczyna złoto – nie mam pojęcia co byśmy bez niej zrobili. 

Zajęła się wszystkim od samego początku. Po wstępnej rozmowie i otrzymaniu raczej zwięzłego opisu naszej wizji zaczęła działać od razu.

Pociągnęła temat tak, że nie tylko nie musieliśmy się o nic martwić ale też co rusz byliśmy pozytywnie zaskakiwani pomysłami i ulepszeniami które proponowała. Wszystko się udało, absolutnie wszystko. Jej obecność w dniu ślubu też była nieoceniona – o sprawy organizacyjne nie stresowaliśmy się ani trochę (nie wiem jak ona to robi ale w trakcie imprezy miałam wrażenie że jest w kilku miejscach jednocześnie). Do wszystkich przyszłych par młodych: rezerwujcie Kingę póki jeszcze jest wolna!!!

Agnieszka&Jakub


organizacja ślubów Gdańsk

Polecam Kingę z całego serca! Wspaniała organizacja, pełen profesjonalizm, ale przede wszystkim – cudowna i uśmiechnięta osoba.

Niesamowite doświadczenie i zaangażowanie jakby organizowała własne wesele. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za całą pomoc i serdecznie polecamy!

Marta&Sławek


ślub Gdańsk

Była wspaniale, wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy.

Weronika&Damian


konsultant ślubny

Gdyby nie Kinga, to nie wiem jakby wyglądał nasz ślub i wesele.

Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy ile jest tematów do ogarnięcia i o ilu byśmy nawet nie pomyśleli. Dzięki Kindze zapamiętamy ten dzień a długo.

Carolina&Michał


Jeżeli wesele to tylko z Kingą. Wraz z mężem wybraliśmy Kingę do organizacji naszej uroczystości i nie możemy sobie wyobrazić lepszej decyzji. 

Świetna komunikacja, pełen profesjonalizm, wielka empatia oraz bardzo przydatne porady. Każdy kto chce mieć piękne wesele, ale nie ma czasu na jego organizację powinien rozważyć współpracę z Kingą.

Justyna&Wojtek

Konsultant ślubny Gdańsk to osoba, która specjalizuje się w organizacji i planowaniu wesel oraz innych uroczystości związanych z małżeństwem. Jest to profesjonalista, który pomaga parom młodym w urzeczywistnieniu ich marzeń o wymarzonym ślubie i weselu.

Konsultant ślubny Gdańsk jest w stanie zaoferować szereg usług związanych z organizacją wesela. Przede wszystkim pomaga w wyborze odpowiedniej lokalizacji, zapewniając, że wszystkie potrzeby i wymagania pary młodej zostaną spełnione. Konsultant ślubny może również pomóc w znalezieniu odpowiedniego cateringu, zaprojektowaniu dekoracji, wynajęciu zespołu muzycznego, fotografa i wizażysty.

Jednym z głównych atutów konsultanta ślubnego Gdańsk jest jego zdolność do zrozumienia potrzeb i preferencji pary młodej. Zazwyczaj konsultant zaczyna od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu z parą młodą, aby poznać ich gusta, styl życia i budżet. Na podstawie tych informacji konsultant jest w stanie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb każdej pary.

Współpraca z konsultantem ślubnym Gdańsk może pomóc parze młodej zaoszczędzić czas i pieniądze. Konsultant może pomóc w negocjowaniu cen i dostarczeniu usług na czas, co pozwoli zaoszczędzić wiele frustracji i stresu. Ponadto, konsultant może pomóc parze młodej zrozumieć, jakie elementy są najważniejsze, aby zrealizować ich wizję wesela, a które mogą być pominięte lub zmienione.

Warto również zaznaczyć, że konsultant ślubny Gdańsk jest w stanie zaoferować wiele pomysłów i inspiracji. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy na temat najnowszych trendów w branży weselnej, konsultant może pomóc parze młodej w wyborze stylu i motywu wesela, a także w zaprojektowaniu kreatywnych i niezapomnianych elementów.

Konsultant ślubny Gdańsk jest również w stanie pomóc parze młodej w radzeniu sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami i problemami, które mogą wystąpić podczas planowania wesela. Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom, konsultant może pomóc parze młodej w szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemów, co pozwoli uniknąć zbędnych stresów i zmartwień.

Tagi : konsultant ślubny Gdańsk konsultanci ślubni Gdańsk konsultant ślubny Gdańsk cena konsultant ślubny Gdańsk cennik konsultant ślubny Gdańsk koszt

Napiszcie do mnie

Zorganizujmy wspólnie najpiękniejszy dzień Waszego życia.

Skontaktuj się ze mną + 48 600 065 438

Wedding Planner