fbpx

co robię

Ktoś kiedyś wyliczył, że organizacja wesela zajmuje ok. 300 godzin CZYLI AŻ 37 DNI ROBOCZYCH. Żeby zaoszczędzić ten czas, możecie wybrać jedną lub kilka opcji.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Organizacja od ogółu do szczegółu. Zaczynamy od wyboru tematu przewodniego, stylu, kolorystyki, lokalizacji i kluczowych podwykonawców. Negocjujemy i podpisujemy umowy z podwykonawcami oraz przedstawiamy informacje o wymogach urzędowych. Pomagamy również w wyborze stylizacji Panny Młodej i Pana Młodego. W dniu ślubu koordynujemy całe wydarzenie od samego początku według ustalonego scenariusza i jesteśmy z Wami do jego ostatniego punktu.

ŚLUBY MIĘDZYNARODOWE

Jesteście parą mieszaną lub parą obcokrajowców, którzy marzą o uroczystości w Polsce – zorganizujemy ją dla Was. Pomożemy z formalnościami, zadbamy o tłumacza, wszystkie informacje przygotujemy w dwóch językach, a zagraniczni goście będą objęci opieką, by czuli się jak u siebie.

ORGANIZACJA WYBRANYCH ELEMENTÓW ŚLUBU I WESELA

Jeśli potrzebujecie wsparcia tylko w kwestii niektórych elementów wydarzenia np. w znalezienia miejsca na ślub i wesele, transferów dla gości z zagranicy, to jest to idealna opcja dla Was.

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

Jeśli wszystkim zajęliście się sami, ale chcielibyście w dniu ślubu nie martwić się, czy np. DJ na pewno dojedzie na czas, to będziemy z Wami w ten dzień. Zaczynamy pracę około 2 tygodnie przed datą wesela, potwierdzając jeszcze raz wszystkich podwykonawców, sporządzamy scenariusz i dbamy o to, by każdy szczegół poszedł zgodnie z planem.

ŚLUBY W PLENERZE

Jeśli chcielibyście wziąć ślub na łonie natury lub na plaży albo jeszcze w innym miejscu, to pomożemy go zorganizować w wymarzonej scenerii. Pogoda w Polsce bywa kapryśna, dlatego kluczowe jest to, by zawsze mieć plan B. Pomożemy załatwić wszelkie formalności urzędowe oraz zadbamy o piękne dekoracje, oprawę muzyczną i wszystkie detale, które tworzą niezapomniany klimat.

KONSULTACJE ŚLUBNE

Jeśli potrzebujesz tylko porady w wybranej kwestii, chcesz ją przedyskutować, bo masz jakieśwątpliwości albo, gdy po prostu czujesz, że brak Ci wiedzy, jak szukać podwykonawców, na co warto zwracać uwagę przy podpisaniu umowy, jak dobrze zaplanować budżet, to chętnie pomożemy. Proponujemy spotkanie lub poradę online.

ŚLUBNE S.O.S

Jeśli nagle coś idzie nie tak, fotograf złamał rękę, zespół odmówił w ostatniej chwili, to nie martwcie się. Wierzymy, że nie ma takiego problemu, którego nie da się rozwiązać. Weźcie głęboki oddech, a my w tym czasie poszukamy rozwiązania.

SPRAWDZONE NAMIARY

Gdy do pełnej organizacji brakuje Wam już niewielu elementów (np. fotografa), to podzielimy się z Wami naszą bazą kontaktów, byście mogli sami zdecydować, z czyich usług skorzystacie.

EVENTY SZYTE NA MIARĘ

Jesteśmy w stanie zorganizować dla Was wszystko o czym marzycie...sky is the limit. Wyjątkowe zaręczyny, rocznica, urodziny, baby shower, a może wieczór panieński. Nasze kreatywne podejście sprawi, że Wasi goście będą pamiętać to wydarzenie bardzo długo.

najnowsze na instagramie

#weselnesprawyweddings