Wedding planner Mikołajki

Jesteś z Mikołajek i marzysz o wyjątkowym ślubie? Jako profesjonalny wedding planner z Mikołajek pomogę zorganizować go na najwyższym poziomie.

Posiadam ogromne doświadczenie w organizacji ślubów w Mikołajkach robiąc to od ponad 10 lat.


Masz pytania ? Porozmawiajmy 

tel. 600 065 438 lub napisz kontakt@weselnesprawy.com

Zobacz nasze rekomendacje

Kinga Białk z firmy weselnesprawy weddings – to weddingplanerka z prawdziwego zdarzenia.

Praca z Kingą nad moim weselem od początku była nie tylko profesjonalna, ale i tez super miła i serdeczna.

Myślę, ze jeżeli się pracuje nad takim ważnym dniem jak swoim własnym ślubem to powinna się zgadzać chemia od A do Z. Panna Młoda powinna się czuć komfortowo w komunikacji z Wedding plannerem. I tak właśnie było zawsze z Kinga. Może i przez to ze się czułam tak komfortowo, komunikowałam do Kingi wszystkie moje wymagania i życzenia. 

Kinga sobie ze wszystkim bardzo dobrze poradziła. Na przykład była wstanie z dnia na dzień „na ostatni dzwonek” załatwić super fajną dodatkową fryzjerkę która czesała moich gości. Wszyscy byli zachwyceni. Ogólnie trzeba powiedzieć ze Kinga ma ogromne znajomości do podwykonawców z każdej branży czy to fotograf, wideograf, wodzirej, dekoratorka, fryzjerka, cukiernia,….Cały wybór był po prostu ekstra.

Kinga o wszystko pięknie zadbała.. Każdą radę którą dała było po prostu złoto. Wszystko się sprawdziło. 

Dla nas dzień ślubu był perfekcyjny i nikt by tak nie zadbał o to jak Ty Kinga. Bardzo ci dziękuje za twoją jakość. Wiem ze jestem wymagająca i bardzo dokładna, ale ty po prostu ze wszystkim sobie niesamowicie poradziłaś. I to ze w dzień ślubu ubrałaś sukienkę w kolorze mojej dekoracji tym mnie naprawdę zaskoczyłaś. W Niemczech mówimy ze to była „czereśnia na torcie” .

Jeszcze raz dziękuje bardzo za naszą współpracę i mam nadzieje ze będzie jeszcze następna okazja organizacji innej imprezy 

Polecam Kingę z całego mojego serca i mojego męża i naszego synka i wszystkich naszych polskich i niemieckich gości ♥️♥️

Larysa&Holger


Wedding planner Mikołajki

Nie wiem od czego zacząć! Kinga to dziewczyna złoto – nie mam pojęcia co byśmy bez niej zrobili. 

Zajęła się wszystkim od samego początku. Po wstępnej rozmowie i otrzymaniu raczej zwięzłego opisu naszej wizji zaczęła działać od razu.

Pociągnęła temat tak, że nie tylko nie musieliśmy się o nic martwić ale też co rusz byliśmy pozytywnie zaskakiwani pomysłami i ulepszeniami które proponowała. Wszystko się udało, absolutnie wszystko. Jej obecność w dniu ślubu też była nieoceniona – o sprawy organizacyjne nie stresowaliśmy się ani trochę (nie wiem jak ona to robi ale w trakcie imprezy miałam wrażenie że jest w kilku miejscach jednocześnie). Do wszystkich przyszłych par młodych: rezerwujcie Kingę póki jeszcze jest wolna!!!

Agnieszka&Jakub


Polecam Kingę z całego serca! Wspaniała organizacja, pełen profesjonalizm, ale przede wszystkim – cudowna i uśmiechnięta osoba.

Niesamowite doświadczenie i zaangażowanie jakby organizowała własne wesele. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za całą pomoc i serdecznie polecamy!

Marta&Sławek


Była wspaniale, wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy.

Weronika&Damian


Gdyby nie Kinga, to nie wiem jakby wyglądał nasz ślub i wesele.

Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy ile jest tematów do ogarnięcia i o ilu byśmy nawet nie pomyśleli. Dzięki Kindze zapamiętamy ten dzień a długo.

Carolina&Michał


Wedding planner Mikołajki to specjalista, który zajmuje się organizacją wesel w Mikołajkach i okolicach.

Mikołajki to malownicza miejscowość położona w sercu Mazur, która przyciąga turystów z całej Polski i z zagranicy. Dzięki temu, Mikołajki stały się popularnym miejscem na organizację wesel, a usługi wedding planner Mikołajki są bardzo poszukiwane przez przyszłych małżonków.

Usługa wedding planner Mikołajki obejmuje szeroki zakres działań związanych z organizacją wesela. Wedding planner Mikołajki pomaga w wyborze idealnego miejsca na przyjęcie weselne, dobiera menu, zajmuje się dekoracją sali, aranżacją stołów, doborem kwiatów, muzyki i wieloma innymi aspektami wesela. Dzięki temu para młoda może mieć pewność, że ich wesele w Mikołajkach będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Korzystanie z usług wedding planner Mikołajki to przede wszystkim oszczędność czasu i pewność, że wszystko zostanie zorganizowane zgodnie z oczekiwaniami przyszłych małżonków. Wedding planner Mikołajki zna się na obyczajach i tradycjach związanych z organizacją wesela, dzięki czemu może doradzić i pomóc w podejmowaniu właściwych decyzji. Para młoda może skupić się na sobie i swoich uczuciach, a nie na organizacji wesela.

Wedding planner Mikołajki to również osoba, która dba o najmniejsze szczegóły związane z organizacją wesela. Wszystko jest dopracowane w najmniejszych detalach, aby para młoda i ich goście czuli się wyjątkowo i komfortowo podczas wesela. Wedding planner Mikołajki zajmuje się koordynacją wszystkich działań podczas wesela, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Wedding planner Mikołajki oferuje wiele różnych pakietów usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań przyszłych małżonków. Mogą to być kompleksowe usługi organizacji wesela lub tylko wybrane elementy, np. dekoracja sali czy koordynacja działań podczas wesela. Dzięki temu para młoda może wybrać pakiet usług, który najlepiej odpowiada ich oczekiwaniom i budżetowi.

Wedding planner Mikołajki to specjalista, który pomaga parze młodej w wyborze najlepszych dostawców i wykonawców usług weselnych w Mikołajkach i okolicach. Dzięki temu para młoda może mieć pewność, że korzystając z usług wedding planner Mikołajki, będą współpracować z najlepszymi specjalistami w branży weselnej.

Tagi : wedding planner Mikołajki wedding planner Mikołajki cena wedding planner Mikołajki koszt wedding planner Mikołajki cennik wedding plannerzy Mikołajki

Napiszcie do mnie

Zorganizujmy wspólnie najpiękniejszy dzień Waszego życia.

Skontaktuj się ze mną + 48 600 065 438

Wedding Planner