Wedding planner Gdańsk

Jesteś z Gdańska i marzysz o wyjątkowym ślubie? Jako profesjonalny wedding planner z Gdańska pomogę zorganizować go na najwyższym poziomie.

Posiadam ogromne doświadczenie w organizacji ślubów w Gdańsku robiąc to od ponad 10 lat.


Masz pytania ? Porozmawiajmy 

tel. 600 065 438 lub napisz kontakt@weselnesprawy.com

Zobacz nasze rekomendacje

wedding plannerzy Gdańsk

Kinga Białk z firmy weselnesprawy weddings – to weddingplanerka z prawdziwego zdarzenia.

Praca z Kingą nad moim weselem od początku była nie tylko profesjonalna, ale i tez super miła i serdeczna.

Myślę, ze jeżeli się pracuje nad takim ważnym dniem jak swoim własnym ślubem to powinna się zgadzać chemia od A do Z. Panna Młoda powinna się czuć komfortowo w komunikacji z Wedding plannerem. I tak właśnie było zawsze z Kinga. Może i przez to ze się czułam tak komfortowo, komunikowałam do Kingi wszystkie moje wymagania i życzenia. 

Kinga sobie ze wszystkim bardzo dobrze poradziła. Na przykład była wstanie z dnia na dzień „na ostatni dzwonek” załatwić super fajną dodatkową fryzjerkę która czesała moich gości. Wszyscy byli zachwyceni. Ogólnie trzeba powiedzieć ze Kinga ma ogromne znajomości do podwykonawców z każdej branży czy to fotograf, wideograf, wodzirej, dekoratorka, fryzjerka, cukiernia,….Cały wybór był po prostu ekstra.

Kinga o wszystko pięknie zadbała.. Każdą radę którą dała było po prostu złoto. Wszystko się sprawdziło. 

Dla nas dzień ślubu był perfekcyjny i nikt by tak nie zadbał o to jak Ty Kinga. Bardzo ci dziękuje za twoją jakość. Wiem ze jestem wymagająca i bardzo dokładna, ale ty po prostu ze wszystkim sobie niesamowicie poradziłaś. I to ze w dzień ślubu ubrałaś sukienkę w kolorze mojej dekoracji tym mnie naprawdę zaskoczyłaś. W Niemczech mówimy ze to była „czereśnia na torcie” .

Jeszcze raz dziękuje bardzo za naszą współpracę i mam nadzieje ze będzie jeszcze następna okazja organizacji innej imprezy 

Polecam Kingę z całego mojego serca i mojego męża i naszego synka i wszystkich naszych polskich i niemieckich gości ♥️♥️

Larysa&Holger


wedding planner

Nie wiem od czego zacząć! Kinga to dziewczyna złoto – nie mam pojęcia co byśmy bez niej zrobili. 

Zajęła się wszystkim od samego początku. Po wstępnej rozmowie i otrzymaniu raczej zwięzłego opisu naszej wizji zaczęła działać od razu.

Pociągnęła temat tak, że nie tylko nie musieliśmy się o nic martwić ale też co rusz byliśmy pozytywnie zaskakiwani pomysłami i ulepszeniami które proponowała. Wszystko się udało, absolutnie wszystko. Jej obecność w dniu ślubu też była nieoceniona – o sprawy organizacyjne nie stresowaliśmy się ani trochę (nie wiem jak ona to robi ale w trakcie imprezy miałam wrażenie że jest w kilku miejscach jednocześnie). Do wszystkich przyszłych par młodych: rezerwujcie Kingę póki jeszcze jest wolna!!!

Agnieszka&Jakub


wedding planner gdańsk cena

Polecam Kingę z całego serca! Wspaniała organizacja, pełen profesjonalizm, ale przede wszystkim – cudowna i uśmiechnięta osoba.

Niesamowite doświadczenie i zaangażowanie jakby organizowała własne wesele. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za całą pomoc i serdecznie polecamy!

Marta&Sławek


wedding-planner

Była wspaniale, wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy.

Weronika&Damian


Gdyby nie Kinga, to nie wiem jakby wyglądał nasz ślub i wesele.

Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy ile jest tematów do ogarnięcia i o ilu byśmy nawet nie pomyśleli. Dzięki Kindze zapamiętamy ten dzień a długo.

Carolina&Michał


Jeżeli wesele to tylko z Kingą. Wraz z mężem wybraliśmy Kingę do organizacji naszej uroczystości i nie możemy sobie wyobrazić lepszej decyzji. 

Świetna komunikacja, pełen profesjonalizm, wielka empatia oraz bardzo przydatne porady. Każdy kto chce mieć piękne wesele, ale nie ma czasu na jego organizację powinien rozważyć współpracę z Kingą.

Justyna&Wojtek

Usługi planowania ślubu i wesela stały się bardzo popularne w ostatnich latach. Parom młodym brakuje czasu, energii i wiedzy, aby zorganizować swoje wymarzone przyjęcie.

To właśnie tam pojawia się Wedding Planner, który oferuje swoje usługi, aby pomóc parom młodym w organizacji ich idealnego dnia.

Jednym z najważniejszych aspektów planowania ślubu i wesela jest wybór odpowiedniego miejsca. Gdańsk oferuje wiele pięknych miejsc, które mogą być idealne dla organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Wedding Planner zna wiele lokalizacji i może pomóc parom młodym wybrać odpowiednie miejsce, które będzie idealne dla nich.

Wedding Planner Gdańsk oferuje także pomoc w organizacji dekoracji, oprawy muzycznej, kateringu, fotografii, transportu, zakwaterowania dla gości i wielu innych aspektów, które należy uwzględnić podczas organizacji ślubu i wesela. Wedding Planner może pomóc w wyborze najlepszych usługodawców, którzy spełnią oczekiwania pary młodej.

Każdy ślub i wesele jest wyjątkowe, a Wedding Planner Gdańsk zapewni, że każdy szczegół będzie idealnie dopasowany do pary młodej i ich gości. Wedding Planner będzie pracować z parą młodą od początku do końca, aby zapewnić, że ich wymarzony dzień będzie tak, jak sobie go wyobrażali.

Wedding Planner Gdańsk oferuje także usługi koordynacji dnia ślubu. W dniu ślubu wiele rzeczy może pójść nie tak, a Wedding Planner będzie na miejscu, aby zapewnić, że wszystko jest zorganizowane i odbywa się zgodnie z planem. W ten sposób para młoda i ich rodzina mogą cieszyć się dniem ślubu i wesela, nie martwiąc się o nic.

Wedding Planner Gdańsk oferuje wiele różnych pakietów usług, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pary młodej. Można wybrać pełen zakres usług, który obejmuje organizację całego ślubu i wesela, lub tylko wybrane usługi, które są najważniejsze dla pary młodej. Wedding Planner zapewni, że każda para młoda otrzyma indywidualne podejście i usługi, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom.

Wedding Planner Gdańsk jest również w stanie zapewnić usługi dla par mieszkających za granicą, którzy planują ślub w Gdańsku lub w Polsce. Wedding Planner zapewni, że wszystkie aspekty planowania będą dopasowane do wymagań i preferencji pary młodej, a ślub i wesele będą idealnie dopasowane do ich kultury i tradycji.

Tagi : wedding planner Gdańsk wedding planner Gdańsk cena wedding planner Gdańsk koszt wedding plannerzy Gdańsk

Napiszcie do mnie

Zorganizujmy wspólnie najpiękniejszy dzień Waszego życia.

Skontaktuj się ze mną + 48 600 065 438

Wedding Planner