Wedding planner Bydgoszcz

Jesteś z Bydgoszczy i marzysz o wyjątkowym ślubie? Jako profesjonalny wedding planner z Bydgoszczy pomogę zorganizować go na najwyższym poziomie.

Posiadam ogromne doświadczenie w organizacji ślubów w Bydgoszczy robiąc to od ponad 10 lat.


Masz pytania ? Porozmawiajmy 

tel. 600 065 438 lub napisz kontakt@weselnesprawy.com

Zobacz nasze rekomendacje

Kinga Białk z firmy weselnesprawy weddings – to weddingplanerka z prawdziwego zdarzenia.

Praca z Kingą nad moim weselem od początku była nie tylko profesjonalna, ale i tez super miła i serdeczna.

Myślę, ze jeżeli się pracuje nad takim ważnym dniem jak swoim własnym ślubem to powinna się zgadzać chemia od A do Z. Panna Młoda powinna się czuć komfortowo w komunikacji z Wedding plannerem. I tak właśnie było zawsze z Kinga. Może i przez to ze się czułam tak komfortowo, komunikowałam do Kingi wszystkie moje wymagania i życzenia. 

Kinga sobie ze wszystkim bardzo dobrze poradziła. Na przykład była wstanie z dnia na dzień „na ostatni dzwonek” załatwić super fajną dodatkową fryzjerkę która czesała moich gości. Wszyscy byli zachwyceni. Ogólnie trzeba powiedzieć ze Kinga ma ogromne znajomosci do podwykonawców z każdej branży czy to fotograf, wideograf, wodzirej, dekoratorka, fryzjerka, cukiernia,….Cały wybór był po prostu ekstra.

Kinga o wszystko pięknie zadbała.. Każdą radę którą dała było po prostu złoto. Wszystko się sprawdziło. 

Dla nas dzień ślubu był perfekcyjny i nikt by tak nie zadbał o to jak Ty Kinga. Bardzo ci dziękuje za twoją jakość. Wiem ze jestem wymagająca i bardzo dokładna, ale ty po prostu ze wszystkim sobie niesamowicie poradziłaś. I to ze w dzień ślubu ubrałas sukienkie w kolorze mojej dekoracji tym mnie naprawdę zaskoczyłaś. W Niemczech mówimy ze to była „czereśnia na torcie” .

Jeszcze raz dziękuje bardzo za naszą współpracę i mam nadzieje ze będzie jeszcze następna okazja organizacji innej imprezy 

Polecam Kingę z całego mojego serca i mojego męża i naszego synka i wszystkich naszych polskich i niemieckich gości ♥️♥️

Larysa&Holger


konsultant ślubny Bydgoszcz

Nie wiem od czego zacząć! Kinga to dziewczyna złoto – nie mam pojęcia co byśmy bez niej zrobili. 

Zajęła się wszystkim od samego początku. Po wstępnej rozmowie i otrzymaniu raczej zwięzłego opisu naszej wizji zaczęła działać od razu.

Pociągnęła temat tak, że nie tylko nie musieliśmy się o nic martwić ale też co rusz byliśmy pozytywnie zaskakiwani pomysłami i ulepszeniami które proponowała. Wszystko się udało, absolutnie wszystko. Jej obecność w dniu ślubu też była nieoceniona – o sprawy organizacyjne nie stresowaliśmy się ani trochę (nie wiem jak ona to robi ale w trakcie imprezy miałam wrażenie że jest w kilku miejscach jednocześnie). Do wszystkich przyszłych par młodych: rezerwujcie Kingę póki jeszcze jest wolna!!!

Agnieszka&Jakub


Polecam Kingę z całego serca! Wspaniała organizacja, pełen profesjonalizm, ale przede wszystkim – cudowna i uśmiechnięta osoba.

Niesamowite doświadczenie i zaangażowanie jakby organizowała własne wesele. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za całą pomoc i serdecznie polecamy!

Marta&Sławek


Wedding planner Bydgoszcz

Była wspaniale, wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy.

Weronika&Damian


Wedding planner Bydgoszcz to specjalista zajmujący się organizacją wesel w Bydgoszczy i okolicach.

Wedding planner Bydgoszcz to specjalista zajmujący się organizacją wesel w Bydgoszczy i okolicach. Bydgoszcz to miasto, które oferuje wiele urokliwych miejsc, idealnych do organizacji wesela. Dlatego też, usługi wedding planner Bydgoszcz są coraz bardziej popularne wśród przyszłych małżonków.

Wedding planner Bydgoszcz to osoba, która pomaga przyszłym małżonkom w organizacji i planowaniu wymarzonego wesela w Bydgoszczy lub w okolicach. Usługa wedding planner Bydgoszcz obejmuje szeroki zakres działań związanych z organizacją wesela. Wedding planner Bydgoszcz pomaga w wyborze idealnego miejsca na przyjęcie weselne, dobiera menu, zajmuje się dekoracją sali, aranżacją stołów, doborem kwiatów, muzyki i wieloma innymi aspektami wesela.

Korzystanie z usług wedding planner Bydgoszcz to przede wszystkim oszczędność czasu i pewność, że wszystko zostanie zorganizowane zgodnie z oczekiwaniami przyszłych małżonków. Wedding planner Bydgoszcz posiada wiele lat doświadczenia w organizacji wesel i zna się na obyczajach i tradycjach związanych z tym wyjątkowym wydarzeniem. Dzięki temu, para młoda może skupić się na sobie i swoim uczuciach, a nie na organizacji wesela.

Wedding planner Bydgoszcz to również osoba, która dba o najmniejsze szczegóły związane z organizacją wesela. Wszystko jest dopracowane w najmniejszych detalach, aby para młoda i ich goście czuli się wyjątkowo i komfortowo podczas wesela. Wedding planner Bydgoszcz zajmuje się koordynacją wszystkich działań podczas wesela, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Wedding planner Bydgoszcz oferuje wiele różnych pakietów usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań przyszłych małżonków. Mogą to być kompleksowe usługi organizacji wesela lub tylko wybrane elementy, np. dekoracja sali czy koordynacja działań podczas wesela. Dzięki temu para młoda może wybrać pakiet usług, który najlepiej odpowiada ich oczekiwaniom i budżetowi.

Korzystanie z usług wedding planner Bydgoszcz to także pewność, że para młoda nie przepłaci za organizację wesela. Wedding planner Bydgoszcz zna się na branży weselnej i wie, jakie ceny są odpowiednie za poszczególne usługi. Dlatego też, para młoda może być pewna, że wykorzystując usługi wedding planner Bydgoszcz, otrzymają najlepszą jakość usług za rozsądną cenę.

Tagi : wedding planner Bydgoszcz wedding planner Bydgoszcz cena wedding planner Bydgoszcz koszt wedding planner Bydgoszcz cennik wedding plannerzy Bydgoszcz

Napiszcie do mnie

Zorganizujmy wspólnie najpiękniejszy dzień Waszego życia.

Skontaktuj się ze mną + 48 600 065 438

Wedding Planner