Poznajmy się bliżej.

20 września, 2019

Wróć do listy wpisów

Dlaczego mielibyście współpracować właśnie ze mną skoro na rynku aż roi się od konsultantów ślubnych.

Może Was to zdziwi, ale z wykształcenia jestem prawnikiem. Czy to wpływ Magdy M. AllyMcBeal czy może zdrowy rozsądek, by mieć konkretny zawód sprawił, że wybrałam studia prawnicze w Poznaniu, choć zawsze ciągnęło mnie w stronę organizacji wydarzeń.

Po 5 latach ciężkiej pracy przy kodeksach szybko stwierdziłam, że jednak świat palestry to nie moja bajka i przeniosłam się do Warszawy by spróbować sił w agencji eventowej i tak to się zaczęło…

Zdobywałam doświadczenie pracując z cateringami, miejscami eventowymi, scenografami promując marki alkoholowe, modowe, deweloperski i wiele innych. Znam doskonale eventowy backstage i wiem na co należy zwracać uwagę. Zawarłam setki umówi z podwykonawcami, co bywało nieco prostsze ze względu na wyuczony zawód. Wiem doskonale, co jest ważne przy rezerwacji miejsca, zespołu, konferansjera czy cateringu. Pracowałam również z grafikami opracowując najróżniejsze materiały drukowane oraz wyglądy stref/ miejsc 3D. Oczywiście nie są mi też obce kwestie techniczne, ustalane z osobami odpowiedzialnymi za nagłośnienie, oświetlenie czy scenografię. Uwierzcie mi, że ilość godzin spędzonych na planowaniu i montażach jest chyba nie do policzenia.

Następnie przechodząc „na drugą stronę barykady” pracowałam w dziale marketingu motoryzacyjnej marki luksusowej i odpowiadałam za różnego rodzaju eventy. Poznałam tam tajniki „dopieszczania klientów” , a każdy najmniejszy detal organizacyjny miał ogromne znaczenie.  Nadzorując agencję eventową, mogłam bardziej skupić się na myśleniu koncepcyjnym, a w końcu mniej czasu spędzałam na montażach. Ta praca sprawiła, że dokształciłam się w tematyce produktów luksusowych i tego jak traktować gości na najwyższym poziomie. Przy okazji nauczyłam się też grać w golfa.

Z wielu względów jednak przeprowadziłam się z Warszawy nad polskie morze i teraz tutaj działam zawodowo i prywatnie, chociaż w zależności od miejsca przyjęcia odwiedzam często Poznań i Warszawę, bo te dwa miejsca poza Trójmiastem i okolicami są mi najbliższe jeśli chodzi o organizację ślubów i wesel.

Na rynku działa wiele osób, które po weekendowych kursie na Wedding Plannera świadczą usługi organizacji wesel. Wiele z nich pewnie ma świetne zdolności organizacyjne, jednak doświadczenia nie da się zdobyć w kilka dni szkolenia. Moja wieloletnia praca eventowa, sprawi, że Wasz Dzień będzie dopięty na ostatni guzik, a żaden element scenariusza nie wymknie się spod kontroli. Najważniejsze jest to, abyście mogli cieszyć się chwilami z najbliższymi i nie myśleć o tym, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wszystkim zajmę się ja, Wasza Wedding Plannerka Kinga Białk z moim niezastąpionym zespołem.