Agnieszka i Jakub

Nie wiem od czego zacząć! Kinga to dziewczyna złoto – nie mam pojęcia co byśmy bez niej zrobili. Zajęła się wszystkim od samego początku. Po wstępnej rozmowie i otrzymaniu raczej zwięzłego opisu naszej wizji zaczęła działać od razu. Pociagnęła temat tak, że nie tylko nie musieliśmy się o nic martwić ale też co rusz byliśmy pozytywnie zaskakiwani pomysłami i ulepszeniami które proponowała. Wszystko sie udało, absolutnie wszystko. Jej obecność w dniu ślubu też była nieoceniona – o sprawy organizacyjne nie stresowaliśmy się ani trochę (nie wiem jak ona to robi ale w trakcie imprezy miałam wrażenie że jest w kilku miejscach jednocześnie). Do wszystkich przyszłych par młodych: rezerwujcie Kingę póki jeszcze jest wolna!!!

Larysa& Holger Fot. Time of Joy

Kinga Białk z firmy weselnesprawy weddings – to weddingplanerka z prawdziwego zdarzenia.

Praca z Kingą nad moim weselem od początku była nie tylko profesjonalna, ale i tez super miła i serdeczna.

Myślę, ze jeżeli się pracuje nad takim ważnym dniem jak swoim własnym ślubem to powinna się zgadzać chemia od A do Z. Panna Młoda powinna się czuć komfortowo w komunikacji z Wedding plannerem. I tak właśnie było zawsze z Kinga.Może i przez to ze się czułam tak komfortowo, komunikowałam do Kingi wszystkie moje wymagania i życzenia. 

Kinga sobie ze wszystkim bardzo dobrze poradziła. Na przykład była wstanie z dnia na dzień „na ostatni dzwonek” załatwić super fajną dodatkową fryzjerkę która czesała moich gości. Wszyscy byli zachwyceni. Ogólnie trzeba powiedzieć ze Kinga ma ogromne znajomosci do podwykonawców z każdej branży czy to fotograf, wideograf, wodzirej, dekoratorka, fryzjerka, cukiernia,….Cały wybór był po prostu ekstra.

Kinga o wszystko pięknie zadbała.. Każdą radę którą dała było po prostu złoto. Wszystko się sprawdziło. Dla nas dzień ślubu był perfekcyjny i nikt by tak nie zadbał o to jak Ty Kinga. Bardzo ci dziękuje za twoją jakość. Wiem ze jestem wymagająca i bardzo dokładna, ale ty po prostu ze wszystkim sobie niesamowicie poradziłaś. I to ze w dzień ślubu ubrałas sukienkie w kolorze mojej dekoracji tym mnie naprawdę zaskoczyłaś. W Niemczech mówimy ze to była „czereśnia na torcie” 🍒

Jeszcze raz dziękuje bardzo za naszą współpracę i mam nadzieje ze będzie jeszcze następna okazja organizacji innej imprezy 🎉🥳🍾

Polecam Kingę z całego mojego serca i mojego męża i naszego synka i wszystkich naszych polskich i niemieckich gości ♥️♥️

Weronika&Damian Fot. B&W Photography

Było wspaniale, wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy.

REKOMENDACJE OD ZALANDO.PL
Mam przyjemność zarekomendować współpracę z panią Kingą. W listopadzie 2014 r. dzięki współpracy z Zalando.pl i pani Kingi powstał Zalando Pop Up Store w Złotych Tarasach w Warszawie. Kilka miesięcy ciężkiej pracy zostały wynagrodzone ogromnym sukcesem. Pani Kinga jest rzetelna, dotrzymuje wyznaczonych terminów i potrafi zorganizować wszystko co zostanie przez klienta zlecone. Nie jest jej straszny krótki okres realizacji, potrafi zawsze zachować spokój, co pozwala na spełnienie wszelkich oczekiwań. Terminowość, profesjonalizm, pełna motywacja, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów są cechami wyróżniającymi pracę z panią Kingą. Z ogromną chęcią podejmiemy współpracę przy kolejnym projekcie. 

Robert Schulze
Country Manager Polska Zalando SE
Becky&Seamus Fot. B&W Photography

My husband and I met in Gdańsk several years ago, and knew we wanted to get married there as it is our favourite place; neither of us being from Poland we initially had some worries on how it could work – until we met Kinga! Kinga arranged majority of the wedding with us being abroad, and she made the planning experience so easy and enjoyable.

From the day we met Kinga she was the most positive, hardworking and kind person, we are so so happy we trusted Kinga with our wedding! She took so much time to understand us and what we would like, and also our relationship!

After some visits to Gdańsk and hard work Kinga found us the PERFECT location for our wedding and reception- somewhere we did not even think was possible to get married.

Kinga really has an amazing eye for experience and detail, we knew from the beginning how we wanted the wedding to look and feel and Kinga made all the magic happen and gave her expert advice. She introduced us to incredible vendors, who provided incredible services for the wedding!

We could not be more grateful or happy with the wedding, it was the best days of our lives!

All of our friends and family have told us it was the best wedding they’ve ever been to, Kinga took all of our stresses and worries away and we just got to enjoy the day with our friends and family. Nothing was too much trouble and it really allowed us to relax . Every detail was beautiful, truly.

We are so grateful to Kinga for the wonderful experience, and even we really enjoyed spending time with her in the planning process as she is truly such a nice person! We would love to see her again on our next trip to Gdańsk!

We would have no hesitation recommending Kinga, if you choose Kinga as your planner be prepared to have an incredible wedding!

Kasia&Adrian Fot. Rivaslampe

Najlepsza ze ślubnych inwestycji.

Skorzystaliśmy z usługi koordynacji dnia ślubu, wszystko inne zorganizowaliśmy sami. Już miesiąc przed ślubem mieliśmy kilka calli, aby omówić wszystkie szczegóły. Wtedy też wchodzi Kinga cała na biało i zadaje pytania o szczegóły, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Jednak znakomita większość par bierze ślub po raz pierwszy i o wielu rzeczach się nie pomyśli. Biorąc pod uwagę ogrom przygotowań ciężko jest też, na cały etat, przekopywać się przez wszystkie poradnik ślubne.

Dzień ślubu bez konieczności odbierania telefonu, bo Kinga kontaktuje się z podwykonawcami i jeżeli jest jakiś problem w dniu ślubu, to rozwiazuje go Kinga. Dzięki temu, para młoda bawi się na własnym weselu, czego każdemu życzę.

Anita&Krzysiek Fot. My Best Photo

Chcieliśmy Ci z całego serca podziękować,że byłaś z nami. Za Twoją pracę,trud i zaangażowanie. Zawsze służyłaś pomocą i byłaś kiedy Cię potrzebowaliśmy. Jesteś profesjonalistką i wspaniałą osobą.
To był piękny i niezapomniany dzień, dla mnie najważniejszy w życiu.

Martyna&Maciej Fot. Time of Joy

Serdecznie dziękujemy! Wszyscy są zadowoleni, chwalą miejsce, jedzenie, organizacje i wystrój. Teraz myślę, ze warte to było tego wysiłku po wszystkich stronach i całego naszego uporu i poprawiania przecinków 🙂

Polecam Kingę z całego serca! Wspaniała organizacja, pełen profesjonalizm, ale przede wszystkim – cudowna i uśmiechnięta osoba. Niesamowite doświadczenie i zaangażowanie jakby organizowała własne wesele. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za całą pomoc i serdecznie polecamy!

Marta&Sławek