Oceniają mnie pary
Zobacz, co mówią Młodzi
o mojej pomocy…
Bawiliśmy się cudownie
Nasze wesele było już 8 miesięcy temu, a my dopiero teraz siadamy, żeby to napisać… ale może to i lepiej, bo z perspektywy czasu wiemy jedno – nie mogliśmy trafić lepiej ????
Kinga była z nami od początku do końca i naprawdę nie wyobrażam sobie organizacji tego wszystkiego bez niej. Przy takim stresie i ilości rzeczy do ogarnięcia, ona była osobą, która ogarniała wszystko i dawała nam totalny spokój.
W dniu wesela mogliśmy po prostu być tu i teraz, cieszyć się sobą i gośćmi, bez biegania, stresu i myślenia „czy wszystko się uda”. Bo wiedzieliśmy, że mamy Kingę i wszystko jest pod kontrolą.
Wszystko było dopięte na ostatni guzik: detale, organizacja, atmosfera… naprawdę każdy element miał znaczenie i było to widać.
Ale najważniejsze jest to, jaką Kinga jest osobą ciepłą, zaangażowaną i taką, która naprawdę wkłada serce w to co robi. Nie było ani jednego momentu, w którym czuliśmy się zostawieni sami sobie.
Jeśli ktoś się zastanawia nad wedding plannerką serio, to jest najlepsza decyzja jaką można podjąć. A jeśli traficie na Kingę, to możecie być spokojni ????
Dziękujemy za wszystko
A&J