fbpx

faq

Poniżej umieściliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz napisz lub zadzwoń do nas.

Wiele zależy, z którego kraju pochodzi osoba nie będąca obywatelem Polski. Zazwyczaj potrzebne jest zaświadczenie o braku przeciwskazań do zawarcia małżeństwa z macierzystego urzędu. Zawsze sporządzamy listę dokumentów, które należy przygotować. Musicie się też liczyć z tym, że przed ślubem trzeba zaplanować jedną wizytę w Polsce w celu podpisania właściwych dokumentów.

Nie ustalamy wynagrodzeń prowizyjnych, ponieważ zależy nam na tym, aby ceny podwykonawców były jak najniższe. W zależności od tego czego potrzebujecie ustalamy jedno wynagrodzenie płatne w dwóch ratach, jednej przy podpisaniu umowy, drugiej najpóźniej tydzień przed weselem.

Najwygodniejszą dla Was formę wybieracie Wy. Możemy kontaktować się mailowo, telefonicznie, ustalić regularne spotkania lub dzwinić do siebie przez SKYPE, MSN, Whatapp. Wszystko zależy od Waszych preferencji.

Zaczynamy od krótkiego spotkania w dogodnej dla Was formie - osobiście, SKYPE, telefonicznej by choć chwilę poznać Was i Wasze oczekiwania. Po tej rozmowie przygotowuję dla Was wstępną ofertę, Jeśli się Wam spodoba podpisujemy umowę i rozpoczynamy współpracę. Przedstawiam Wam harmonogram według, którego będziemy działać i rozpoczynamy przygotowania.

najnowsze na instagramie

#weselnesprawyweddings