fbpx

Zero waste wedding

Someone may think that this is just fashion, but we say otherwise. We will encourage all couples to take advantage of the zero waste philosophy, but of course the choice is yours.

Profesjonalny podwykonawcy

Ślub i wesele produkuje wiele odpadów i zwiększa emisję dwutlenku węgla. Wyliczono, że średnio takie przyjęcie wytwarza około 180 kg śmieci i 63 tony CO2. Zakładając, że co roku na całym świecie organizuje się 2,5 miliona ślubów ilość powstających odpadów jest zatrważająca. Jednym z trendów roku 2020 jest zrównoważone wesele skupiające się na ekologicznych rozwiązaniach, a jest ich sporo. My zdecydowanie bez względu na trendy chcemy działać odpowiedzialnie i zgodnie z filozofią low/zero waste.0

Zaproszenia na papierze z recyklingu, drukowane w drukarniach kładących naciskna ekologię. A może pójdziecie krok dalej i zdecydujecie się na zaproszenia elektroniczne, które choć w ślubnym savoir vivre nie przystoją, ale w trosce o ekologię otrzymują jednak taryfę ulgową.Proponujemy też lokalnych dostawców zarówno jeśli chodzi o żywność jak i podwykonawców, którzy nie będą musieli pokonywać setek kilometrów samochodem by dojechać w miejsce wesela.

Kreatywne wesele
Dbanie o wszystkie detale na Twoim weselu

Może zdecydujecie się też na naturalne confetti wycięte z suchych liści zamiast plastikowych kółeczek?Rozwiązań ślubnych zero waste jest znaczenie wiele i chętnie opowiemy Wam o nich na wspólnym spotkaniu.

newest on instagram

#weselnesprawyweddings